İstanbul Evsizler Evi ile Dayanışmaya çağırıyoruz!

FB_IMG_1451948301223

İstanbul Evsizler Evi’nin duyurusunu sizlerle paylaşıyor ve dayanışmayı büyütmek adına katkılarınızı bekliyoruz.

Evsizler Evi Nedir?

Herkese merhaba.

İstanbul Evsizler Evi birinci yılını doldurdu!

Öncelikle bu projemizi destekleyen, çevrelerinde bu proje hakkında konuşan, sosyal medyada insanları haberdar eden, özellikle maddi anlamda yardımda bulunan arkadaşlara büyük bir teşekkürü borç biliriz.

Şüphesiz , yapılan bütün işler beraberinde bir kontrol ve raporlamayı gerektirir. Bu anlamda ilk yılımızda yaptıklarımızı kısaca özetleyip, sizlerle bir yıllık serüvenimizi paylaşmak istedik.

2013 haziran ayında bir grup arkadaş olarak hakkında konuştuğumuz Evsizler Evi, Ocak 2015’te açıldı. Evimize gelen arkadaşların barınma, yeme ve duş ihtiyacı gibi temel ihtiyaçları ücretsiz olarak karşılandı. Bu çerçevede arkadaşlarımızdan birçoğu işlerinin bulup evimizden 2-3 aylık döngülerle ayrıldılar. Bu bir yıl içerisinde yaklaşık 20 arkadaşımızı misafir ettik. An itibarıyla evimizde üç arkadaşımız kalmakta.

Projemizin bir yıl daha devam etmesi için bir miktar daha paraya ihtiyacımız var.

Yılda bir sefere mahsus 150 liralık bir destekle, İstanbul Evsizler Evi’nin sürekliliğine katkıda bulunabilirsiniz. Bu miktar bir evsizin ihtiyaçları için gereken miktar ama 150 liradan az ya da çok da olabilir tabi.

Herkese şimdiden teşekkürler.

IBAN: TR 46 0020 5000 0089 8590 2000 03

İnsana Yardım Derneği, Evsizler Evi Hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir